Górne

Redukcja tkanki tłuszczowej

 

Odpowiedź dla wyboru: Redukcja tkanki tłuszczowej dla osób ponad 45 lat

dieta-230-230Najważniejsza jest dieta

– Polecam ci nasz poradnik „Dieta zgodna z grupą krwi dla kulturystów” – kiedy zaczniesz jeść to co najbardziej twój organizm potrzebuje a wystrzegać się niewłaściwych produktów, to organizm zacznie regulować swoją wagę.

W kursie tym są dostępne tabele produktów spożywczych, które dzielą je wg przydatności dla osób posiadających określone grupy krwi. Szczegóły zastosowania tabel omówione są w jasny sposób w filmach wideo. Odżywianie zgodne z ich wskazaniami uświadomi ci, co jest dla ciebie najlepsze.

Być może będziesz musiał zrezygnować z lubionych potraw, ale może właśnie „dzięki nim” masz zapasy, których nie lubisz… W tej materii liczy się męska decyzja i konsekwencja w działaniu oraz wytrwałość proporcjonalna do niechcianych zapasów. Inaczej żadna dieta nie pomoże…

Stosując się do naszego poradnika możesz gubić nie tylko zbędne zapasy ale również poprawić swoje zdrowie. Pamiętaj jednak, że tak jak oponka nie tworzy się w ciągu jednego dnia, podobnie, jej gubienie, też musi zająć trochę czasu.

Możesz przeczytać więcej o kursie

 

wprowadzajacy-230-230Wprowadź też trening wydolnościowy

– Polecam ci trening wg planów z kursu „Trening kulturystyczny wprowadzający”, gdyż po wykonaniu 2 lub 3 cykli wg planów w nim zawartych, poczujesz różnicę w ogólnej kondycji a co najważniejsze, jak twoja przemiana przyspieszyła. Odpowiedni trening siłowy przyspieszy spalanie tkanki tłuszczowej, jak również pozwoli zbudować atrakcyjne ciało.

Możesz przeczytać więcej o kursie

Komentarze są zamknięte.

Zaprojektowane przez Klienter.pl