Górne

Weź zdrowie w swoje ręce

Kiedy tracimy zaufanie

Mamy takie czasy, że pewni ludzie chcą nas uszczęśliwić na siłę, np. zaszczepić na “groźnego” wirusa. I jeszcze mówią nam, że jak ktoś nie zrobi tego to nazwą go egoistą i powinien się wstydzić i może płacić ekstra za leczenie… Do tego zamiast edukować na temat bezpieczeństwa proponowanych rozwiązań, prowadzą działania propagandowe!

Lekarze działają jak handlarze a nie jak obrońcy naszego zdrowia. Jeszcze wczoraj mówili o potrzebie 2 lat na stworzenie bezpiecznej szczepionki a po kilku miesiącach, dzisiaj, nie pokazują żadnych dowodów na bezpieczeństwo wciskanych nam wynalazków, a mówią o super bezpiecznych preparatach. Brak konsekwencji i arogancja jest tak widoczna, że każdy samodzielnie myślący obywatel straci do nich zaufanie i zacznie się obawiać takich obrońców życia i zdrowia.

W takich czasach potrzebujemy czegoś zupełnie innego.

Podaruj siebie innym

Pewien człowiek szedł jedną strona drogi i zauważył po drugiej jej stronie 2 chłopców, a jeden z nich niósł drugiego na swoich plecach. Zaintrygowany podszedł do nich i zapytał niosącego: Dlaczego niesiesz tego chłopca? A on odpowiedział: On ma chore nogi a ja noszę go do szkoły.

Mężczyzna dopytywał dalej: Dlaczego to robisz, przecież jest to dla ciebie ogromny ciężar?

Chłopiec odparł: Nie jest to żaden ciężar a mój brat i musi skończyć szkołę.

Dla mnie jest to kluczem do szczęśliwego życia, gdy korzystając z wolności, wbrew przeszkodom czy emocjom, okażę innej osobie łaskę, troskę, zainteresowanie jej potrzebami i zrobię coś dobrego dla niej mimo sporych kosztów w postaci wysiłku, pieniędzy, czasu czy przełamania negatywnych emocji.

Pierwszym krokiem do takiej postawy jest uświadomienie sobie, że wszyscy potrzebujemy bezwarunkowej miłości i przebaczenia. Takiej, jaką okazuje nam Bóg. Nawet jeśli nie wierzysz w Boga, to prawdopodobnie się ze mną zgadzasz. Zróbmy coś dla innych, ale dając sobie wzajemnie prawo do wolnego wyboru, nic na siłę.

Potrzebujesz rzetelnej wiedzy

W sytuacji jakiej się znaleźliśmy chcę ci jedynie uświadomić, że ty sam odpowiadasz za swoje zdrowie i masz prawo wybierać zgodnie ze swoją świadomością i wiedzą.  W związku z tym, chciałbym ci polecić pewien kanał na YT, który dostarcza wspaniałych rad na temat zdrowia. Tworzą go lekarze a wszystko opierają na badaniach naukowych. Być może już znasz braci Rodzeń? Obejrzyj ważny materiał w ich wydaniu

https://www.youtube.com/watch?v=dIZdvPdV4-4

A tu jest link do ich kanału 

 
Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Zaprojektowane przez Klienter.pl