Górne

Opinie

Witam
Przede wszystkim chciałem podziękować że powstał serwis trenerok dającym ludziom takim jak ja nowe siły i motywacje do robienia tego co kochamy czyli do treningu.

Ale do rzeczy zakupiłem u państwa 2 kursy jak skutecznie budować masę mięśniową i dieta zgodna z grupą krwi.Pierwszy kurs to rewelacja wszystko jasne dokładnie wyjaśnione w bardzo dobrej oprawie graficznej to skarbnica wiedzy na temat masy mięśni. Ważnym elementem jest to że wiedza zawarta w kursie jest dla każdego bez względu na wiek czy stopień zaawansowania aby całą tą wiedzę znaleźć w internecie były by to setki godzin szukania a pewnie i tak nie znalazł bym wszystkiego teraz wiem jakie błędy popełniałem i dlaczego kulturystyka wydawała mi się trudna cena kursu też przystępna szybka sprawna wysyłka dobra jakość filmów. Jedyny problem był przy ściągnięciu 1 i 2 części kursu po wpisaniu numeru podanego w emailu wyskakiwał komunikat że numer jest nie prawidłowy ale napisałem emaila opisałem problem i tego samego dnia dostałem działające pliki wszystko sprawne i rzetelne.

2 kurs fantastyczny tak samo zrozumiały jasno wytłumaczony to zupełny przełom robicie państwo kawał dobrej roboty odsłaniacie tajemnice nie znane zwykłym trenującym życzę państwu oraz sobie żeby serwis rozwijał się dalej i promował sporty siłowe jako uczące dyscypliny charakteru i wytrwałości w dążeniu do postawionych sobie celów nie tylko na treningach ale i w życiu codziennym bo pan Ryszard i pan Jan uczą nie tylko jak poprawnie i efektownie trenować ale przede wszystkim uświadamiają nam że chcieć to móc i że tylko od nas zależy kim i jacy będziemy
Pozdrawiam z wyrazami szacunku

Opinia: Gdy już podjąłem decyzję, że chcę trenować na siłowni pojawił się problem jak, co, ile, w jaki sposób? Długo szukałem kogoś kto wytłumaczy mi podstawy i po kilku miesiącach całkiem przypadkiem natrafiłem na materiał na YT z Panem Rećko gdzie wyjaśniał jakieś ćwiczenie, obejrzałem następne filmiki gdzie wszystko było pokazane oraz objaśnione. Wejście na stronę i zakup planu było tylko formalnością. Oczywiście wszedłem w posiadanie planu treningowego dla początkujących, a następnie przystąpiłem do realizacji. To był strzał w dziesiątkę, po każdym treningu chciało się więcej i więcej, tak jest nadal a minęło już dwa lata. Stosując się do wskazówek moich trenerów z serwisu TrenerOK nie miałem przez ten czas żadnych kontuzji ani urazów co świadczy o dobrze ułożonych planach oraz wiedzy autorów. 
Korzystając z planów dla zaawansowanych mogę śmiało stwierdzić, że nie ma tam miejsca na nudę i monotonię, wręcz przeciwnie podsycają głód do dalszych treningów. 
Dzięki wam odzyskałem zdrowie oraz witalność. Dziękuję całemu serwisowi TrenerOK!
Tomasz

Serwis najlepszy z najlepszych.

Nie ma tutaj komercji, przekrzykujących się reklam, bubli i nieskutecznych supli. Miałem już dosyć for internetowych, na których kicz mieszał się niektórymi fachowymi poradami. Wiedza panów z serwisu TrenerOK, którą się dzielą z zainteresowanymi (jak już się wielokrotnie przekonałem) jest wiedzą w 100% profesjonalną. Są tutaj metody treningu i żywienia, które stosują prawdziwi fachowcy.

Polecam! Ponieważ tego wszystkiego nie znajdziecie nigdzie indziej! Ponad rok trenuję już kulturystykę. Uczyłem się metodą prób i błędów. TrenerOK naprowadził mnie na dobrą drogę. Obecnie znam lepiej swój organizm i wiem co robić, by ektomorficzne ciało zmienić w muskularną sylwetkę.

Serwis polecam każdemu, czy to laik czy osoba zaawansowana. Można tutaj czerpać wiedzę garściami na temat treningu, diety, supli.

A teraz również w sklepie można kupić świetne suplementy, które są stosunkowo tańsze od tych dostępnych w sklepach z odżywkami.

Witam,

Mam już 42 lata i nauczyłem się, że w życiu nie ma przypadków, tylko możliwości, które się dostrzega jak się dobrze patrzy:). Nieprzypadkowo więc natrafiłem na serwis trenerOK już na początku działalności. Zakupiłem wszystkie kursy z których jestem bardzo zadowolony.

Od razu można ,,wyczuć”, że są to kursy które powstały na podstawie wieloletniej praktyki a nie wymyślone teoretycznie. Jako, że uprawiam też sporty walki  miałem szereg kontuzji w ciągu kilku ostatnich lat. Dzięki trenerOK wyleczyłem barki, łokcie, pozbyłem się dolegliwości kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Dzięki filmom z kursów, które pokazują technikę ruchu nauczyłem się w końcu poprawnie wykonywać ćwiczenia i zrozumiałem jak bardzo ważne jest tempo wykonywania ćwiczeń (szybkie , średnie, wolne) w zależności od celów które chcemy osiągnąć.

Po krótkich nawet przerwach w treningach bardzo lubię powracać do treningu ,,aaa” – nie sądziłem, że tak prosty trening może dawać tak dobre rezultaty i świetnie wprowadzać do pozostałych planów. Ponadto uzyskałem wiele cennych porad odnośnie zdrowego stylu życia i właściwego odżywiania.

Bardzo profesjonalny serwis. Pozdrawiam cały zespół trenerOK!!!

TRENEROK jest godny polecenia, i zaufania. Ta EKIPA, wie co pisze i mówi. Opracowane plany, śmiało starczą na długie lata, ba nawet do końca życia.
Powiem szczerze, że materiały, cała otoczka wokół tego sportu przedstawiona jest w sposób spójny z dozą fundamentów … niejako w nowej odsłonie, popartej znakomitym doświadczeniem oraz osiągnięciami!
Gorąco polecam Wszystkim! Zarówno początkującym jak i zaawansowanym. Młodszym i starszym. Zabieganym i z ogromem wolnego czasu.!!!
Za taką wiedzę w innych miejscach wydalibyśmy wór pieniędzy. A i tak wielu rzeczy nie dowiedzielibyśmy się.
POZDRAWIAM! Krzysiek.

Mimo że szarpałem ciężary dużo wcześniej , to dopiero po poznaniu tego serwisu treningi zaczęły przynosić lepsze efekty i przede wszystkim dużo większą przyjemność z pobytu na siłowni. Nazwisko Jana Łuki było mi znane wcześniej tym bardziej mnie ucieszyło że między innymi on dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Niezależnie od tego czy ktoś jest starym wyjadaczem czy dopiero zaczyna przygodę ze sportami siłowymi powinien się zapoznać z serwisem TRENER OK jeśli jeszcze tego nie zrobił. Naprawdę warto!!

Witam.

W serwisie trenerOK zakupiłem Program Treningowy Dla Zaawansowanych oparty na metodzie Body Building w wersji dynamicznej. Transakcja od samego początku przygotowana jest bardzo profesjonalnie. Formy płatności są elastyczne, dopasowane do potrzeb każdego klienta. W ciągu kilku minut materiały z kursu znalazły się na moim komputerze, w wygodnych do odtworzenia plikach. Tabelki w formacie PDF są intuicyjnie przygotowane, oraz czytelne. Opatrzone trzema, dobrej jakości filmikami w MP4.

Wiedza zawarta w planach treningowych, przygotowanych przez zespół trenerOK jest bezcenna. Pokazuje jak wiele błędów możemy uniknąć, zapoznając się z tą lekturą.Doświadczenie poparte sukcesami trenerów,daje ogromne możliwości dla ludzi dopiero zaczynających swoją przygodę z kulturystyką. Bardzo dobrze zestawione są poszczególne ćwiczenia na dany dzień tygodnia. Z pozoru niezbyt wymagające, jednak ćwicząc zgodnie z programem dają pożądane efekty.

Ponadto serwis trenerOk jest najlepiej przygotowaną stroną internetową tego typu z jaką miałem do czynienia. Osobiście znalazłem tutaj wiele wskazówek dla siebie, takich jak dieta zgodna z grupą krwi, oraz wiele innych porad i objaśnień. Polecam wszystkim z czystym sumieniem.

Pozdrawiam serdecznie.

Zakupiłem na Waszej stronie kilka materiałów na temat treningu, jak na razie zdążyłem przestudiować tylko dwa z nich takie jak: Jak zdobyć efektowny sześciopak oraz Wykłady – Trening na masę. Przyznaję z wielką radością, że wiedza tu zgromadzona jest naprawdę godna uwagi. Przeglądałem mnóstwo stron internetowych na temat kulturystyki, ćwiczeń, planów, metod treningowych itp.

W porównaniu z waszymi materiałami, na tamtych stronach była podawana tylko garstka informacji i to bardzo ogólnie. Natomiast kursy, którymi dzielicie się z nami zawierają bardzo szczegółową wiedzę. Czytając materiały lub słuchając wypowiedzi Pana Ryszarda Rećko, nic nie musiałem się domyślać, wszystko zostało przekazane bardzo prostym i zrozumiałym językiem, tak jak tłumaczy się dzieciom w przedszkolu, co jak najbardziej pochwalam. Nie żałuję pieniędzy wydanych na te kursy, bo wiedza tam zgromadzona, a przede wszystkim ZDROWIE I SPRAWNOŚĆ po konsekwentnym jej stosowaniu jest dużo więcej warta niż te symboliczne parę stów.

Jedyne co teraz muszę zrobić to podjąć działanie według wskazówek podanych w poradniku – co też uczynię z pełną wiarą i wielką chęcią! Zmierzę swoje parametry, zrobię aktualne zdjęcie sylwetki i za kilkanaście tygodni zamierzam się Wam pochwalić swoimi postępami, wypracowanymi dzięki radom jakie mi w kursach przekazaliście.

Nawiązując do kontaktu i wysyłki daję ogromnego plusa! W dniu zaksięgowania wpłaty otrzymałem zamówione poradniki.

Opinia: Fachowość, profesjonalizm na temat ćwiczeń I odżywiania, które tu znalazłem przyczyniły się do mojego sukcesu! Z przyjemnością polecam ten serwis. Dziękuję.

Drodzy Trenerzy. Jesteście TRENERAMI ZAWODNIKAMI a przede wszystkim EKSPERTAMI przez DUUUŻE E w obszarze Sportów Siłowych. Zawsze z sentymentem i wdzięcznością wspominam, że miałem zaszczyt bawić się w sport na Flocie,Bałtyku i korzystać z Waszych rad. Jesteście OK… POZDRAWIAM Mariusz.

Witam wszystkich, Mój staż treningowy to 3 lata. Trenowałem i trenuję według różnych mniej lub bardziej sprawdzonych planów treningowych. Od kilku tygodni, kiedy przypadkiem wpadłem na stronę TRENER OK wszystko się zmieniło. Myślałem, że mam wiedzę, po zakupieniu kilku programów oraz diety na masę okazało się, że te trzy lata może nie poszły na marne ale doradcy w siłowni mają pojęcie jak lekarz o sadownictwie. Bardzo profesjonalnie opisane plany poparte filmami instruktażowymi.

Dziękuję Panowie, że jesteście, dziękuję za szybkie odpisywanie na pytania. Trwajcie jak najdłużej

Pozdrawiam MARIUSZ

Co do kursów, które kupiłem, to jestem bardzo zadowolony. Jest w nich zawarte dużo informacji szczegółowych i właśnie na to powinniście zwracać uwagę przy produkcji takich nagrań, ponieważ inne konkurencyjne kursy lub darmowe na YT , czasami są informacjami tak ogólnymi i podanymi na szybko bez szczegółów. Po oglądnięciu takich filmów pozostaje czasami cała masa pytań, wiec dla mnie wartość takich nagrań (często podobnych lub niemal identycznych z innymi kanałami o tej tematyce) spada drastycznie. Starajcie się przy produkcji video przemyśleć i zadbać o każdy szczegół, aby wartość informacyjna w video wyczerpywała temat możliwie maksymalnie (czyli róbcie to co robicie do tej pory), to na pewno będzie duża zaleta, choć i tak z waszej strony można się naprawdę wiele dowiedzieć nie płacąc za to nawet złotówki, co jest plusem i zachęca człowieka do waszego serwisu.

Przed zakupem materiałów na waszej stronie (choć znam waszą stronę około rok czasu, już wtedy chciałem kupić wasze kursy) , muszę przyznać, że skusiłem się na kursy Amerykanina Mike Ch. i się bardzo zawiodłem, z wielu powodów, a jeden z nich to właśnie ten brak szczegółów w jego kursach i zasad co, po co i dlaczego się dzieje tak, a nie inaczej.
W zasadzie wiele jego wiedzy zgadza się z tym co mówi pan Ryszard, ale Mike nie uzupełnia tego co mówi szczegółami, tylko po prostu róbcie tak jak mówię i będzie dobrze, a dlaczego tak, to nie pytajcie.
Ale udało mi się to wszystko oddać na szczęście i kasę oddali, cieszę się , ze u was mogłem kupić bardziej wartościowe kursy i informacje za ćwiartkę tej ceny.

Witam,
w Państwa serwisie zakupiłem następujące kursy: jak zdobyć efektowny sześciopak, dieta zgodna z grupą krwi, kurs dotyczący wyciskania leżąc ( z Janem Łuką) oraz spotkanie online z Ryszardem Rećko.

Ze wszystkich zakupów jestem bardzo zadowolony, odpowiada mi forma kursów, zakres wiedzy oraz przykłady praktycznego wykorzystania tej wiedzy. Jestem absolwentem AWF oraz wykwalifikowanym instruktorem kulturystyki, jednak bardziej ufam ludziom, którzy osiągnęli wiele w sporcie i chcą teraz się tym podzielić, niż teoretykom z tytułem doktora bądź profesora powielającym często już przestarzałe albo zupełnie bezpodstawne teorie.

Jestem ogromnym fanem Państwa serwisu, jeżeli chodzi o sposób realizacji zamówienia – również nie mam zastrzeżeń. Wystarczy zapłacić i po 5 minutach mamy dostęp do zakupów (przynajmniej tak było w moim przypadku). Żeby nie było tak słodko to na koniec ogromny minus – zdecydowanie zbyt mało kursów z Janem Łuka…
Pozdrawiam

Jesli chodzi o opinie waszych produktow, to oczywiscie jest to wiedza w 100% przydatna i bardzo dobrze przekazana.
Pierwszy kurs – dieta wg grupy krwi – stosuje sie do tabel miesiac czasu i schudlem 7 kg,( bez zadnych cwiczen) takze chyba to mowi samo za siebie.
drugi kurs – trening wprowadzajacy – zaczynam jutro z tym startowac, takze efektow jeszcze nie ma, ale wskazowki sa przydatne – jakie cwiczenia i jak wykonywac.

Jesli chodzi o sam przebieg zakupow to jestescie chyba najlepsi na swiecie, bo z tak szybkim przeslaniem materialow sie jeszcze nie spotkalem, tak wiec pelen profesjonalizm i 100% zadowolenia.
dziekuje za pomoc w mojej walce z otyloscia i pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.

Dzień dobry,

jestem pod wrażeniem całego serwisu trenerOK.pl. Uważam, że miałem szczęście trafić na ten serwis. Po raz pierwszy miałem okazję wysłuchać porad i wskazówek prawdziwych ekspertów w dziedzinie kulturystyki. Inne fora internetowe zawierają zdawkowe informacje i najczęściej wypowiadają się na nich osoby, które nie mają wiedzy.

Uważam, że zakupiony przeze mnie kurs dał mi odpowiedzi na wiele pytań, na które nigdzie nie mogłem znaleźć odpowiedzi. Wszystkie części kursu są przedstawione bardzo jasno, nie mogę się do niczego przyczepić. Wcześniej moje treningi wyglądały tak samo, zawsze tymi samymi ciężarami, na początku zauważałem pewne efekty ale później było o nie coraz trudniej. Po raz pierwszy wiem jakimi konkretnie ciężarami powinienem ćwiczyć.Teraz już wiem jak powinna wyglądać moja dieta.
Moja ogólna ocena kursu jest bardzo dobra.

Nad pierwszymi zakupami musiałem troszkę posiedzieć ale wynikało to z tego, że nigdy nie robiłem zakupów przez internet (to były moje pierwsze). Mój następny zakup przebiegł dużo sprawniej. Kursy mogłem pobrać praktycznie chwilę po zapłaceniu, samo pobieranie przebiegło bez problemu. Każdy plik pobrany przeze mnie działa, więc tu też nie mam zastrzeżeń.

Bardzo dziękuję za wiadomość, trzymam kciuki za dalsze losy serwisu.

Pozdrawiam

Muszę powiedzieć, że choć nie miałem dużo czasu by dokładnie zapoznać się z zakupionym kursem, to przyznaję, iż jestem pod wielkim wrażeniem i filmów i samego programu treningowego. Osobiście jestem zielony w tych sprawach, bo to moje początki z siłownią, ale program jest bardzo
szczegółowy i w prosty sposób przekazuje istotę ćwiczeń.

Jestem bardzo zadowolony z zakupionego kursu, dlatego też postanowiłem skorzystać z otrzymanego od państwa kuponu i kupić tez kurs dla zaawansowanych – tak na przyszłość.

Ogólnie cały serwis to chyba najlepszy jaki do tej pory widziałem, profesjonalne porady, super omówienie tematów, rzeczowe i konkretne informacje podane w prosty i bardzo użytkowy sposób. Widać ze zajmują się tym fachowcy z wieloletnim stażem i dużym własnym doświadczeniem i dorobkiem.

Naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem pracy i pomysłu. Trzymam kciuki i życzę powodzenia w kontynuowaniu strony, ja na pewno będę Waszym wiernym fanem ;)

Jeśli chodzi o proces zakupu, to wszystko przebiegło idealnie czyli: szybko, prosto i bez zbędnych procedur ;)
Pozdrawiam bardzo serdecznie

Dzień dobry.

Minął ponad miesiąc i przyszedł czas na pierwsze podsumowania a jednocześnie moją opinię na temat zakupów i ogólnie całego portalu TrenerOK.

A więc po kolei:

1)Jeżeli chodzi o samą transakcję oraz zakupione materiały to nie mam żadnych zastrzeżeń. Transakcja przebiegła bez żadnych problemów, szybki dostęp do linków a i nie ukrywam, że sama forma sprzedażybardzo mi odpowiadała (przebywam aktualnie w delegacji więc zakup płyt byłby kłopotliwy a tak materiały miałem dostępne od ręki)

2) Jeżeli chodzi o samą treść merytoryczną to jeżeli chodzi o mnie to po prostu rewelacja. Ćwiczyłem już kilkukrotnie w różnych siłowniach, niejednokrotnie pod okiem „trenerów” ale widzę teraz jak wiele błędów robiłem zarówno w samym treningu jak i w całej „otoczce” jak odpowiednie odżywianie, odpowiednia suplementacja itd. Postanowiłem zacząć jeszcze raz od początku na 100% angażując się w to co robie. I tak dzięki zawartym w treningach informacją będąc aktualnie pod koniec części wprowadzającej (druga faza treningu dla początkujących) mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że widzę kolosalną różnicę w stosunku do tego jak zaczynałem jak i również porównując do wcześniejszych „przygód” z siłownią. Żałuję jedynie, że wcześniej nie udało mi się trafić na tak profesjonalne materiały bo z pewnością w wieku 20-stu paru lat byłoby mi nieco łatwiej zbudować sylwetkę jaką chciałbym mieć niż teraz mając lat 33. Ale zapału jak i wolnego czasu aktualnie mi nie brakuje więc jestem pozytywnie nastawiony. Wiem, że jest to długa droga i na pewno trzeba będzie poświecić wiele (choćby słodycze – jestem raczej „łasuchem”) ale już teraz po obecnych zmianach w moim wyglądzie a przede wszystkim w ogólnym samopoczuciu i sprawności organizmu mogę powiedzieć, że naprawdę warto.

I jeszcze na koniec porada dla zainteresowanych Państwa produktami, którzy się wahają czy kupić czy nie – możecie spokojnie wydać te pieniądze ( w sumie nie tak wielkie) i z własnego doświadczenia powiem Wam, że zrekompensują one niepotrzebnie spędzone godziny w siłowni, frustrację z powodu braku wyników i zniechęcenie. To naprawdę działa. Wystarczy tylko chcieć.

Mam nadzieję, że portal TrenerOK będzie nadal dostarczał tak wartościowe materiały dla wszystkich, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu na lepsze.

Pozdrawiam

Witam! Chciałem podzielić sie moimi odczuciami po zakupionych kursach i wdrożeniu rad zamieszczonych na waszej stronie. Zawsze myślałem że im więcej tym lepiej przecież tak mówił Burneika a sam sprawdziłem i okazało sie że porady zawarte w “jak skutecznie…..II” gdzie proponujecie max 2 ćw na jedną grupę w 3-4 seriach świetnie sie sprawdza powiem więcej osiągnąłem 2 razy większe efekty niż kiedy robiłem jak Burneika mówił po 4 ćwiczenia na każdą grupę, teraz mam więcej czasu trening robie krótki ale hardkorowy max 60 min i to wystarcza zacząłem pić więcej wody czego wcześniej nie robiłem. Wypijam 300-400 ml na 10 wagi ciała i od razu czuje sie lepiej, lepsza regeneracja i w ogóle lepiej się czuje. Drodzy użytkownicy i początkujący nie słuchajcie Burneiki tylko Rećki a lepiej na tym wyjdziecie sam sprawdziłem i efekty są zadowalające.

Pozdrawiam

Co do recenzji BB klasyczny. Jestem zdruzgotany. Mialem napisac w tamtym tyogdniu, ale nie mialem mozlwiosci, bo zachorowalem na ciezka grype zolodkowa, ktora trzyma mnie juz piaty dzien. Zaczelo sie od wysokiej temperatury, zero apetytu, no i caly czas biegunka i wymioty. Jestem bardzo zly. Bo dzieki planowi BB klasczyny zrobilem ZNACZĄCE POSTĘPY!!! Zrobilem 1.5cm w ręku i dodałem 6 kg mimo tego, ze przez pierwsze 3 tygodnie te treningi nie byly idealne, poniewaz adaprowalem sie do tego treningu. Niby 3 serie tylko, a po skonczeniu tych serii mialem obolale, napompoawne miesnie, to niesamowite, bo zawsze robilem duzo serii i powtorzen, a nie mialem takiego efektu. Nie myslalem, ze taki maly ciezar moze tak czlowika zponiewierac, czesto musialem krzyczec zeby dokonczyc serie. Bardzo mi sie to podobalo, bo czulem miesnie. Nigdy wczesniej nie widzialem tej metody u nikogo. Wiem, ze bede ja stosowal kilka razy w roku. Moje ubrania zaczely byc bardziej obcisle. Jak zobczylem sie z tylu w lustrze to nie moglem w to uwierzyc, bo zawsze mialem problem z rozwojem plecow. Plecy bardzo mi sie rozwinely, barki i kaptury. W pasie minimalnie poszlo tez na plus, ale to dlatego, ze w czasie sesji podjalem tez smieciowe weglowodany, ale podaz bialka zawsze trzymam minimum 200g na dzien. Wlasnie w drugiej polowie cyklu zaczalem czuc bardzo dobre nabicie. Moge pisac tylko same dobre rzeczy o tym cyklu. Odstawilem tez kawe w polowie cyklu, moze to tez mialo znaczenie, bo mam grupe 0, a kawa jest zabroniona w tej grupie, a ja pijalem 2-4 dziennie. Od ponad miesiaca w ogole nie pije. Jeszcze raz powtorze. Nigdy bym nie uwierzyl, ze na tak malych obciazeniach mozna zrobic takie efekty w tak krotkim czasie, tym bardziej, ze pierwsze 3 tygodnie to byly tak naprawde zapoznawcze. Swoja droga tez poprawilem swoj wynik wycuskania w lezeniu o 10 kg w lekko ponad 2 miesiace dzieki planowi Jana Łuki, mimo tego, ze grubo od ponad roku mialem stagnacje w tym boju.

I wszystko byłoby pieknie gdyby nie to, ze od 5 dni jestem chory i spadlem 7-8kg i 2cm w reki mi spadlo , caly sflaczalem :( Bardzo frustrujace to jest dla mnie. Wiem, ze da sie odbudowac, ale kurcze mialem plan 6 miesieczny, a teraz do wakacji 4 miesieiace. Z drugiej strony wiem, ze z Państwa planami postane na zawsze, bo dopiero teraz widze efekty, tak samo jesli chodzi rady zywieniowe. Dopiero teraz dotarlo do mnie jak wazna jest technika, odpowiednia ilosci serii, powtorzen, te wszystkie zasady budowania masy. Zawsze sie sluchalem znawcow na forach. Odkad zaczalem nabywac Państwa produkty juz tam nie zagladam, bo stracilem przez to wiele czasu a efekty byly marne. Jestescie Panstwo dla mnie autorytetem w sprawie silowni. Swiat na wakacjach 2012 sie nie konczy. Mam dopiero 25 lat. I zamierzam cwiczyc do konca zycia, tym bardziej, ze teraz wiem jak to poprawnie robic. Przede mna jeszcze do wyprobowania BB dynamiczny. ciezkoatletyczny, cwiczenia na rzezbe, odsloniecie szesciopaka. Dopiero dzieki Panstwu wiem, ze brzucha nie trzeba wcale tak katowac jak powszechnie sie mowi, to mit. Panstwa plany daja duzo mozlwiosci i konfiguracji. Jeste jeden warunek. trzeba byc wytrwalym i sie sluchac i nic po swojemu za bardzo nie kombinowac i nie szalec z ciezarem. Ja juz wyroslem z tej manii zeby zakladac jak najwiecej kosztem techniki.
Przepraszam, za chaotyczny styl wypowiedzi, ale jeszcze nie najlepiej sie czuje, jednak chcialem podziekowac jeszcze raz za ta prace, ktora Panowie robicie. Gdyby nie Wy dalej bym cwiczyl pewnie 4-6 razy w tgodniu. Wykonujac dziesiatki serii na partie i mnostwo powtorzen. Dziwiac sie dlaczego nie ma efektow. Z Panstwa planami treningowymi i przyzwoita dietą, efekty musza przyjsc.

Jeszcze raz dziękuę Panom, że tak świetnie anagażujecie się w to co robicie. Podejrzewam, że pomagacie w ten sposób wielu osobom i wielu osobom otowrzyliście tak naprawde oczy na ten sport.
Bardzo serdecznie pozdrawiam.

Witam Was bardzo serdecznie. Kulturysta ze mnie żaden ale zwolennikiem tej dyscypliny byłem od młodych lat,gdzie jako 17letni chłopak poszedłem pierwszy raz na siłownie i ćwiczyłem przez kilka lat.Dzisiaj mam lat 46 i od roku znowu jestem na siłowni,jak twierdzą moi synowie,chyba ze względu na kryzys wieku średniego :)))W internecie,w sklepach,kioskach i na bazarach :)) wszędzie można znaleźć mnóstwo artykułów i porad na temat tego sportu. Ja nie wiem komu mam dziękować za to,że znalazłem Wasza stronę!!!Wreszcie mogę dowiedzieć się po co ja tak naprawdę chodzę na siłownię!!! Przekazujecie wiedzę w sposób tak ciekawy,że brakuje mi słów pochwał dla Was.Jetem Waszym wiernym czytelnikiem,fanem i uczniem:))))!!!
Życzę Wam samych sukcesów,a sobie wiele potu na siłowni dzięki waszym poradom.

Serdecznie Was pozdrawiam!

Witam
Zarejestrowałem się na trenerOk już jakiś czas temu. Ćwiczę na siłowni od 3 lat a moja wiedza na ten temat pochodzi głównie z internetu. Oczywiście przez to popełniałem wiele błędów zanim zrozumiałem na czym tak na prawdę to polega. Sieć przepełniona jest setkami planów treningowych i diet, wiele z nich wypróbowałem na sobie z lepszym lub gorszym skutkiem. Teraz wiem że dieta i trening to bardzo indywidualna sprawa dla tego zdecydowałem się zakupić kursy: dieta zgodna z grupą krwi, jak tworzyć plany treningowe, oraz plan treningowy dla zaawansowanych. Uważam że ten pierwszy to strzał w dziesiątkę bo zawsze się głowiłem co mam jeść żeby działało to jak najlepiej właśnie na mnie.Mięso czy nabiał, wołowinę czy kurczaka,i tp. Teraz już wiem! Drugi kurs zawierał sporo podstaw które już dobrze znałem ale bardzo mi pomógł w tym jakim sposobem stale zmieniać swój trening, co jak wiadomo jest bardzo ważne. No i zacząłem prowadzić dziennik treningowy i teraz nie wyobrażam sobie jak mogłem wcześniej tego nie robić. Do 3 kursu jeszcze nie zaglądałem bo na razie w zupełności wystarcza mi trening dla średnio zaawansowanych z kursu o tworzeniu planów treningowych, ale myślę że za jakieś pół roku do niego zajrzę i skorzystam. Co do samej transakcji nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko przebiegło sprawnie i szybko.
Z czystym sumieniem mogę polecić te kursy, to fachowa,rzetelna wiedza za nie wielka cenę
Pozdrawiam

Jestem bardzo zadowolony z kursu na budowanie masy mięśniowej,dzięki niemu posiadam teraz bardzo duzo potrzebnych informacji w tym zakresie.Wiem teraz również gdzie popełniałem dużo błędów,szczególnie w suplementacji,gdzie brałem dużo supli razem bez ich rozdzielania,wynikiem czego miałem problemy żoładkowe i złe samopoczucie.Również dzieki kursowi odzywiania według grupy krwi,przeznaczonym tu dla sportu jakim jest kulturystyka,poznałem również ze mam problemy z przyswajaniem serwatki,natomiast proteiny z białek jaj sa bardzo lekko trawione przez mój żoładek,nie powodujac żadnych dolegliwosci a na dodatek dodaja mi energi przedtreningowej.Nie rezygnuje jednak całkiem z odzywki serwatkowej,szczególnie mieszanej z albuminą jaj dla lepszego wzrostu mięsni biore tylko po treningu i jest ok.Mam tylko obawy i niepewność w spożyciu jaj o cholesterol nie wiem ile moge zjeść tych jaj w tygodniu zółtek oczywiście,lubie zjesc tak na sniadanie z 5 jaj z tego dwa żółtka,nie wiem czy to ok tak co drugi dzień.prosze napiszcie coś na ten temat.Kolejnym błędem jaki popełniałem w ćwiczeniach było to że nie robiłem przysiadów,co miało napewno negatywny wpływ na siłe ogólną a takze na produkcje przez organizm własnego testosteronu,który jak każdy wie ma duży wpływ przy wzroście mięśni.Na koniec napisze ze ma 37 lat,trenuje jakieś 3 lata z przerwami z powodów zdrowotnych,miałem problemy troche z kregosłupem<kierowca autobusu>. Chciałbym przy tym zaznaczyć że najciekawsze jest to że problemy zaczęły ustępować kiedy zaczałem przygode z kulturystyka,wczesniej to narastało a teraz jest ok.Zaznacze tu że szczególny nacisk w treningach daje na mięsnie brzucha,ledzwiowe i nie forsuje się w martwym ciagu i tego sie trzymam.Moim celem jest utrzymanie dobrej kondycji i sylwetki oraz ogólnie zdrowy tryb zycia,a kulturystyka dla mnie bardziej rekreacyjna niz zawodowa dobrze mi słuzy pewnie dlatego że mam grupe krwi 0.
Na koniec podam: klatka 115 cm biceps 44.5.Pozdrawiam i dziękuje za Trener OK oraz że JESTESCIE,

pozdrawiam

Mam na imię Paweł, na stale mieszkam w Londynie. Od paru miesięcy zainteresowała mnie kulturystyka i to tak na poważnie. Zakupiłem trochę sprzętu do domu no i rozpocząłem. Po przejrzeniu setek stron internetowych, bardzo się cieszę,  że natrafiłem wreszcie na wasza stronę. Do tej pory ćwiczyłem dużo i ciężko, wydawałoby się, że idę jak “burza”. Jednakże z niewielkim efektem. Jedyne co osiągnąłem to zrzuciłem trochę sadełka z brzucha, co tez było moim celem. Jednakże co do budowy masy mięśniowej to efekty były mizerne lub tez żadne.

Dopiero teraz po obejrzeniu waszych kursów widzę, że prawie wszystko robiłem źle i na odwrót, począwszy od prawidłowego żywienia. Chciałbym wam bardzo podziękować za te kursy, od wczoraj właśnie zacząłem wszystko od nowa, zacząłem trening wprowadzający (wcześniej mam wrażenie ze próbowałem ćwiczyć jak “zaawansowany”). Dopiero teraz czuje ze wiem co robię, ze “idę” pod okiem profesjonalistów.

A co do opinii na temat zakupów. Otóż wszystko przebiegło bez żadnych problemow, otrzymałem wszystko co zamówiłem i co chciałem. Bardzo wam dziękuję i jestem pełen podziwu dla waszych osiągnięć.

Z wyrazami szacunku

Dzień dobry. Zakupiłem 3 produkty u Państwa tj.O efektach będę mógł się wypowiedzieć dopiero za jakiś czas, ale co do samych materiałów…

Nr 1 – “Jak zdobyć efektowny sześciopak”. Nareszcie widzę szansę u siebie, że mogę mieć ładnie zbudowane i widoczne mięśnie brzucha, chociaż ćwiczę już kilka lat nigdy nie udało mi się ich wydobyć. Jeżeli zabierałem się za nie ćwiczyć to tak jak większość setki powtórzeń po kilka serii, to naprawdę zniechęcało i zapału na długo nie starczało. Teraz widzę, że te mięśnie nie potrzebują tak naprawdę długich i intensywnych treningów a po prostu SYSTEMATYKI przemyślanej (zresztą jak cały trening).

Nr 2 “Sekrety budowania masy mięśniowej”- dopiero teraz widzę jak błądziłem, i jak niepotrzebnie wiele za dużo robiłem serii i powtórzeń czasem do upadłego ehhh. Dostałem tutaj cenną lekcję jeśli chodzi o porę około treningową i przyjmowanie suplementów. Uważam, że dla samej tej wiedzy warto było kupić ten kurs. Wcześniej w ogóle tak nie robiłem. Zacząłem popadać we frustrację i dlatego zdecydowałem się na zakup i był to strzał w dziesiątkę, mam dość już siedzenia na forach i co chwila dowiadywania się jakiś nowych metod, treningów, które w nie są tak na prawdę sprawdzone. Za 2 tyg. napewno kupię Państwa najnowsz produkt o układaniu planów za zaawansowych. Mam czas, nie piję praktycznie alkoholu, nie palę, mam możliwości finansowe na prowadzenie optymalnej diety dlatego chcę ten czas jak najlepiej wykorzystać zamiast dalej błądzić. Jak coś robię to chcę wynieść z tego jak najwięcej. Z państwa kursami nareszcie widzę, że może to zacząć być realne.

Nr 3 “Jak zostać mistrzem w wyciskaniu leżąc” – wyciskanie na klatkę to moja zmora. Mimo tego, że jestem w stanie podnieść w klasycznym martwym ciągu bez pasków 175kg 10 razy to na klatkę nie potrafię podnieść 110kg x 2 . Dopiero jestem po pierwszym tygodniu tego treninigu, dlatego o efektach napiszę za ok. 3 miesiące. Ale widzę, że jest to naprawdę przemyślany, bardzo wszechstronny trening i pokładam w nim głębokie nadzieje. Będę rzetelnie realizował.

Serdecznie Pozdrawiam

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Zaprojektowane przez Klienter.pl