Górne

O nas

Witam,
ja-z-ryskiem-i-jankiemNazywam się Leszek Kaiser. Jestem redaktorem serwisu trenerOK.pl. Jego celem jest umożliwiać, szczególnie młodym ludziom, dobry start w tak pięknej dyscyplinie sportu jaką jest kulturystyka.

Zaprosiłem do współpracy jako ekspertów: Jana Łukę, Ryszarda Rećko i Andrzeja Głąbałę. Każdy z nich osiągnął wiele sukcesów w dyscyplinach siłowych, w których startowali, a co najważniejsze potrafią przekazać swoje doświadczenia treningowe i już setki młodych ludzi zdobyło dzięki nim medale na wielu zawodach mistrzowskich, a tysiące wspaniałe efekty w poprawie siły, sylwetki czy korekcie urazów czy wad budowy.

Trochę osobistej historii

Pamiętam jak mając 8 lat byłem na plaży i obserwowałem młodych mężczyzn grających w siatkówkę. Wśród nich było dwóch, którzy zwrócili moją szczególną uwagę. Jeden, który wyróżniał się dlatego,że był rażąco chudy, a drugi karykaturalnie gruby. Nie pamiętam czy ci dwaj dobrze grali, ale pamiętam, że ich wygląd był dla mnie taki przykry, że obiecałem wtedy sobie w duchu, że nigdy nie dopuszczę do tego by być do nich podobnym.

Kiedy miałem 11 lat już zacząłem zdobywać wiedzę o kulturystyce i rozpocząłem pierwsze treningi własnoręcznie zrobionymi hantlami z puszek z gipsem i drążków drewnianych. Takie to były czasy, brakowało wszystkiego. Choć pragnienie by być silnym i świetnie zbudowanym było duże, to jednak brakowało wiedzy jak trenować i zapał mijał.

Kiedy miałem 18 lat trafiłem do siłowni w Gdyni, gdzie trenował Jan Łuka. Od pierwszej wizyty zacząłem treningi pod jego okiem i robiłem szybkie postępy. Kiedy 2 lata później rozpocząłem studia na Politechnice Gdańskiej, byłem już prawdopodobnie najlepiej zbudowanym studentem na swoim wydziale a zdobyta siła przekładała się też na osiągane wyniki w innych dyscyplinach sportowych takich jak pływanie, lekkoatletyka, czy gimnastyka przyrządowa.
Zawsze byłem świadomy tego, że brak szczególnych predyspozycji sportowych nadrabiałem wypracowaną siłą fizyczną i zdobytą “parą” na siłowni.

W trakcie studiów przerwałem treningi … na 26 lat.

Rodzinny doping

Kiedy mój syn wkroczył w wiek “poważny” nastoletni, urządziłem siłownię w domu. I wtedy uświadomiłem sobie jak trudno dzisiaj znaleźć wartościowe informacje o treningu. Oczywiście w dobie internetu jest ich dużo ale jak odróżnić te wartościowe od tych nic nie wartych lub wręcz szkodliwych? I dlatego powstał serwis www.trenerOK.pl by ambitny młody człowiek miał łatwiejszy start w treningach siłowych oraz dostęp do zaawansowanej wiedzy o sportach siłowych.

Choć przez wiele lat nie trenowałem, bo życie to nie tylko sport o czym zawsze warto pamiętać, to pasja odżyła. Wtedy uświadomiłem sobie jak wielu mam kolegów, którzy tak wiele osiągnęli w dyscyplinach siłowych i postanowiłem zaprosić ich do współpracy jako ekspertów: Jana Łukę, Ryszarda Rećko i Andrzeja Głąbała.

Właścicielem serwisu jest

Jadwiga Kaiser
Morska 99/36
81-222 Gdynia
POLAND

tel. +48 500 176 230 (pon-piąt: 9.00-18.00)

trenerok@trenerok.pl

Zapytaj nas

    Nie ma jeszcze komentarzy.

    Dodaj komentarz

    Zaprojektowane przez Klienter.pl