Górne

Sześciopak to nie wszystko

Ułożenie narządów

Kiedy narządy wewnętrzne są ułożone optymalnie, nie ma zatorów spowodowanych źle trawionym pokarmem, czy choćby uwięzionych pęcherzyków gazów, to czujemy się świetnie i funkcjonujemy wzorowo. Najczęściej jednak jest tak, że kiedy dokładnie zbadamy swój brzuch to okaże się, że wykryjemy pewne zgrubienia, napięcia i bolesne miejsca. Te miejsca mogą być oznaką lub źródłem poważniejszych niedomagań jak bóle głowy, czy różnych innych części ciała, zaparć, osłabienia ogólnego i wiele innych.

Zadbaj o wnętrze brzucha

Jest prosta technika masażu, która może być bardzo pożyteczna w takich sytuacjach. Ważne też jest, że jest to bardzo bezpieczna technika dla osób po drobnych zabiegach chirurgicznych czy posiadających różne pamiątki po wypadkach, np. blizny. W poniższym filmie pokazano jak samodzielnie zrobić masaż brzucha i poprawić w krótkim czasie swoje samopoczucie poprzez rozluźnienie napięć w obrębie brzucha.

Badaj swój brzuch regularnie i rozmasowuj delikatnie bolące miejsca a poprawisz swoje samopoczucie – to proste wskazanie, które praktykowane może zbliżyć cię do pełnego zdrowia w sposób zadziwiający. Myślę, że każdy z nas intuicyjnie masuje bolące miejsce gdy coś mu dolega. Warto to robić systematycznie i choćby profilaktycznie a zaprocentuje dobrymi skutkami. Mogę cię o tym zapewnić, bo to sprawdziłem.

 ,
Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Zaprojektowane przez Klienter.pl

Kulturysta

6 Sprawdzonych Sposobów Na Poprawę Sylwetki w 60 Minut

Pobierz teraz poradnik gratis!

Dowiesz się…

  • Jakie są metody treningowe i do jakiego celu je stosować?
  • Jak ważne są odpowiednie zmiany ilości powtórzeń?
  • Jak ustrzec się nieprzewidzianych urazów?


Wpisz Imię: *
Wpisz Email: *