Górne

Jan Łuka wychował sobie konkurenta

410 kg Jana Łuki

Z okacji tradycyjnej imprezy organizowanej przez Sopockie Stowarzyszenie Kulturystyki i Rekreacji w dniu 6 grudnia 2012 roku odbyła się impreza dla dzieci w szkole podstawowej nr 1  w Sopocie. Niestrudzony popularyzator kulturystyki i radny Sopotu, Henryk Hryszkiewicz (wicemistrz świata w kulturystyce) zaprosił jak co roku najlepszych siłaczy Pomorza do rywalizacji w tzw. “żelaznym ciągu”. Poza konkurencją wystąpił z pokazem  nasz mistrz Jan Łuka.

Każdy swój występ Janek traktuje poważnie i zaatakował z powodzeniem swój najlepszy wynik sprzed roku kiedy to podniósł w tym boju 405 kg. Teraz dołożył jeszcze 5 kg, nie zważając na swoje 63 lata. Podniósł 410 kg.

Dla mnie drugą ozdobą tej imprezy był występ Krzystofa Kacnerskiego, który podniósł 350 kg z wielką łatwością i zachęcony zaatakował 400 kg. I…sam zobacz co z tego wyszło.

Krzysztof Kacnerski, czołowy strongman Wybrzeża, rekordzista Polski w wyciskaniu hantla o wadze 80 kg jednorącz, korzysta od jakiegoś czasu z pomocy trenerskiej Jana Łuki.

Poniżej dane Krzysztofa

Wymiary – rekordy

Wzrost 178 cm

Waga 110 kg

Biceps 50 cm

Wyciskanie leżąc 200 kg

Przysiady 250 kg

Martwy ciąg 320 kg

 ,
Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Zaprojektowane przez Klienter.pl