Górne

Poprawa siły maksymalnej

 

Odpowiedź dla wyboru: Poprawa siły maksymalnej dla trenujących co najmniej 6 miesięcy

SIĘGNIJ PO ODPOWIEDNI PLAN TRENINGOWY

Warto wiedzieć, że już samo budowanie masy mięśniowej powoduje wzrost siły, gdyż zależy ona od przekroju mięśni.

Jednak jeżeli ktoś pragnie rozwinąć zdecydowanie większą siłę niż koledzy z siłowni o podobnych wymiarach, powinien trenować pod kątem rozwijania siły maksymalnej, stosując sprawdzone metody treningowe. Specjalistyczny trening ukierunkowany na rozwój siły daje możliwość rozwinięcia większej siły z tej samej masy mięśniowej. Można w ten sposób znacznie poprawić swoje rekordy siłowe.

programy-230-230

  • Polecam ci „Programy Treningowe dla zaawansowanych” nr 2 i nr 3, które oparte są na skutecznych metodach treningowych stworzonych na potrzeby rozwijania siły maksymalnej. Stanowią dla siebie świetne uzupełnienie i mogą być stosowane naprzemiennie, dając świetne efekty przez długi czas:
    • Program nr 2 to idealna metoda do poprawy siły, najlepsza w celu przygotowania się do startu w zawodach. Ma mniejsze znaczenie przy rozbudowie masy mięśniowej, dlatego jest najczęściej stosowana przez startujących w zawodach w trójboju siłowym. Zastosowano w tym Programie trening metodą ciężkoatletyczną
    • Program nr 3 pozwala rozwijać jednocześnie siłę i budować masę mięśniową. Zastosowana metoda treningowa to metoda body building w wersji dynamicznej. Program ten nadaje się też świetnie dla przedstawicieli sportów walki, gier zespołowych i innych sportów gdzie pożądaną zaletą jest zdolność rozwijania wielkiej siły w możliwie najkrótszym czasie (siła zrywowa).

Tu znajdziesz więcej o kursie

39,50 125,00 Dowiedz się więcej

Komentarze są zamknięte.

Zaprojektowane przez Klienter.pl