Górne

  Karol Gębski – wychowanek Ryszarda Rećko

  Najlepszym potwierdzeniem posiadanej wiedzy dla trenera, jest doprowadzenie innych na odpowiednio wysoki poziom sportowy. Ryszard Rećko ma wielu takich wychowanków. Jednym z nich jest Karol Gębski, który zajął 3 miejsce w Debiutach Kulturystycznych w 2012 roku w kategorii 90+. Przeprowadziłem z Karolem rozmowę, w czasie której powiedział o kilku ciekawych działaniach, dzięki którym osiąga swoją świetną formę. Warto o tym posłuchać

  Karol wyjawia, że w celu uzyskania formy startowej, czyli pozbycia się nadmiarów tkanki tłuszczowej, nie stosuje treningów aerobowych. Okazuje się, że w jego przypadku, wystarcza odpowiedni trening siłowy i odpowiednia dieta.

  Zwraca też uwagę na indywidualne podejście do treningów. Kiedy ktoś nie ma jeszcze dużego doświadczenia treningowego i nie notuje swoich treningów, nie ma jeszcze podstaw do wyciągania sensownych wniosków na temat indywidualnego dostosowania planów do swojego organizmu. W takim przypadku powinien korzystać raczej ze sprawdzonych programów przygotowanych przez doświadczonego trenera. Zawsze jednak warto konsultować swoje wnioski z kimś bardziej doświadczonym.

  Ciekawostką jest sposób pozbywania się wody podskórnej przed występem w zawodach. Celem tego jest lepsze odsłonięcie mięśni i wyraźniejsza ich ekspozycja. Dotyczy to zawodników, którzy uzyskali bardzo niski poziom tkanki tłuszczowej.

  Możesz zobaczyć jeszcze inny wywiad z Karolem

   
  Nie ma jeszcze komentarzy.

  Dodaj komentarz

  Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

  Zaprojektowane przez Klienter.pl


  Kulturysta

  6 Sprawdzonych Sposobów Na Poprawę Sylwetki w 60 Minut

  Pobierz teraz poradnik gratis!

  Dowiesz się…

  • Jakie są metody treningowe i do jakiego celu je stosować?
  • Jak ważne są odpowiednie zmiany ilości powtórzeń?
  • Jak ustrzec się nieprzewidzianych urazów?


  Wpisz Imię: *
  Wpisz Email: *

  UWAGA: WSZYSTKIE KURSY

  TERAZ 35% TANIEJ

  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Rady trenerów serwisu TrenerOK

  Spotkaliśmy się w końcu razem i wyciągnąłem od naszych trenerów kilka wartościowych wskazówek na temat osiągania sukcesu w sporcie. Andrzej...

  Zamknij