Górne

  Formy płatności

  1. Przelew tradycyjny

  Aby skorzystać z tej formy płatności dokonaj przelewu na nasze konto. W tytule przelewu podaj numer zamówienia. Znajdziesz go w e-mailu potwierdzającym zamówienie. Twoje zamówienie zostanie zrealizowane po odnotowaniu wpłaty na naszym koncie. Najczęściej twój przelew dotrze do nas następnego dnia roboczego.

  Dane do przelewu

  Odbiorca:

  Master Media Leszek Kaiser

  81-222 Gdynia, Morska 99/36

  Nr Konta: 81 1160 2202 0000 0002 7605 3877

  Bank: MILLENNIUM

  Przelewy z zagranicy
  IBAN: PL 81 1160 2202 0000 0002 7605 3877
  BIC/SWIFT: BIGBPLPW

  2. Przelew ONLINE / karta kredytowa

  Możesz także skorzystać z systemu płatności elektronicznych. Nasz serwis obsługuje PayU (firma z grupy Allegro). System wykorzystuje protokół SSL, który zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji. Możesz zapłacić kartą Visa lub Mastercard lub dokonać szybkiego przelewu z wybranego banku. W większości przypadków Twoja płatność zostanie odnotowana w ciągu kilku minut. Jeśli zamówisz kurs w postaci pliku cyfrowego (do ściągnięcia na dysk twojego komputera) otrzymasz automatycznie dostęp do kursu w ciągu kilku minut.
  Dokonanie płatności online jest całkowicie bezpłatne, nie są pobierane od naszych klientów żadne opłaty lub prowizje z tego tytułu.

  Sprawdź metody płatności i czasy realizacji:

  blue_logo_white_place_cards_lux

  3. PayPal / karta kredytowa

  Wygodna forma dla klientów mieszkających poza granicami Polski i posiadających konto w serwisie PayPal.pl. Z tej formy można też skorzystać przy posiadaniu karty kredytowej. W większości przypadków Twoja płatność zostanie odnotowana w ciągu kilku minut. Jeśli zamówisz kurs w postaci pliku cyfrowego (do ściągnięcia na dysk twojego komputera) otrzymasz automatycznie dostęp do kursu w ciągu kilku minut.

  Dokonanie płatności online jest całkowicie bezpłatne, nie są pobierane od naszych klientów żadne opłaty lub prowizje z tego tytułu.

  paypal

   4. Płatność za pobraniem

  Ta forma płatności może dotyczyć tylko suplementów, które wysyłamy korzystając z usług Poczty Polskiej, na terenie Polski. W takim przypadku zapłacisz za zamówiony produkt listonoszowi przy odbiorze. Te zamówienia wysyłamy w ciągu 1-2 dni roboczych.

  Nie ma jeszcze komentarzy.

  Dodaj komentarz

  Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

  Zaprojektowane przez Klienter.pl


  Kulturysta

  6 Sprawdzonych Sposobów Na Poprawę Sylwetki w 60 Minut

  Pobierz teraz poradnik gratis!

  Dowiesz się…

  • Jakie są metody treningowe i do jakiego celu je stosować?
  • Jak ważne są odpowiednie zmiany ilości powtórzeń?
  • Jak ustrzec się nieprzewidzianych urazów?


  Wpisz Imię: *
  Wpisz Email: *