Górne

Formy płatności

1. Przelew tradycyjny

Aby skorzystać z tej formy płatności dokonaj przelewu na nasze konto. W tytule przelewu podaj numer zamówienia. Znajdziesz go w e-mailu potwierdzającym zamówienie. Twoje zamówienie zostanie zrealizowane po odnotowaniu wpłaty na naszym koncie. Najczęściej twój przelew dotrze do nas następnego dnia roboczego.

Dane do przelewu

Odbiorca:

Master Media Leszek Kaiser

81-222 Gdynia, Morska 99/36

Nr Konta: 81 1160 2202 0000 0002 7605 3877

Bank: MILLENNIUM

Przelewy z zagranicy
IBAN: PL 81 1160 2202 0000 0002 7605 3877
BIC/SWIFT: BIGBPLPW

2. Przelew ONLINE / karta kredytowa

Możesz także skorzystać z systemu płatności elektronicznych. Nasz serwis obsługuje PayU (firma z grupy Allegro). System wykorzystuje protokół SSL, który zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji. Możesz zapłacić kartą Visa lub Mastercard lub dokonać szybkiego przelewu z wybranego banku. W większości przypadków Twoja płatność zostanie odnotowana w ciągu kilku minut. Jeśli zamówisz kurs w postaci pliku cyfrowego (do ściągnięcia na dysk twojego komputera) otrzymasz automatycznie dostęp do kursu w ciągu kilku minut.
Dokonanie płatności online jest całkowicie bezpłatne, nie są pobierane od naszych klientów żadne opłaty lub prowizje z tego tytułu.

Sprawdź metody płatności i czasy realizacji:

blue_logo_white_place_cards_lux

3. PayPal / karta kredytowa

Wygodna forma dla klientów mieszkających poza granicami Polski i posiadających konto w serwisie PayPal.pl. Z tej formy można też skorzystać przy posiadaniu karty kredytowej. W większości przypadków Twoja płatność zostanie odnotowana w ciągu kilku minut. Jeśli zamówisz kurs w postaci pliku cyfrowego (do ściągnięcia na dysk twojego komputera) otrzymasz automatycznie dostęp do kursu w ciągu kilku minut.

Dokonanie płatności online jest całkowicie bezpłatne, nie są pobierane od naszych klientów żadne opłaty lub prowizje z tego tytułu.

paypal

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Zaprojektowane przez Klienter.pl

Kulturysta

6 Sprawdzonych Sposobów Na Poprawę Sylwetki w 60 Minut

Pobierz teraz poradnik gratis!

Dowiesz się…

  • Jakie są metody treningowe i do jakiego celu je stosować?
  • Jak ważne są odpowiednie zmiany ilości powtórzeń?
  • Jak ustrzec się nieprzewidzianych urazów?


Imię:
*
Email:
*
(Antyspam) Wpisz cyfrę dwa: