Górne

Etapy zaawansowania w treningu siłowym

Kto to jest zaawansowany na siłowni?

Jak najbardziej tak. Nie chodzi przecież o stopnie wojskowe i związane z tym różnego rodzaju gratyfikacje czy honory. Najważniejsza w tym wszystkim sprawa dla trenującego to świadomość z jakich planów korzystać jeśli nie mam kogoś bardzo doświadczonego w swoim otoczeniu.

Takich gotowych planów jest dużo ale jak wśród nich wybrać ten najodpowiedniejszy dla siebie? To jest duży dylemat dla niedoświadczonego bywalca siłowni. Szczególnie dzisiaj kiedy wielu albo “natchnionych szarlatanów” pisze plany (za kasę) na odległość nawet nie znając ważnych szczegółów dotyczących danej osoby albo mitomanów, którzy myślą, że skoro trenują już kilka miesięcy “to już wiedzą co trza”.

Znam parę takich przypadków, że udaje im się całkiem niezłą kasę wyciągać od zapalonych nową pasją młodzieńców – wystarczy tylko stworzyć mit wokół siebie, że posiada się jakąś wiedzę tajemną, dzięki której można w ciągu 2 – 3 miesięcy powiększyć biceps o 5 – 6 cm i młodzi wysyłają pieniążki nawet nie znając osiągnięć takich osobników (a przecież takich nie mają bo oni tylko doradzają).

Posłuchaj co mówi o etapach w treningu kulturystycznym Ryszard Rećko, trener z 40 letnim doświadczeniem

 ,
Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Zaprojektowane przez Klienter.pl

Kulturysta

6 Sprawdzonych Sposobów Na Poprawę Sylwetki w 60 Minut

Pobierz teraz poradnik gratis!

Dowiesz się…

  • Jakie są metody treningowe i do jakiego celu je stosować?
  • Jak ważne są odpowiednie zmiany ilości powtórzeń?
  • Jak ustrzec się nieprzewidzianych urazów?


Wpisz Imię: *
Wpisz Email: *